O nas | Repertuar | Galeria audio&video | Galeria zdjęć | Rider | Kontakt

Rider techniczny

Nagłośnienie


Imprezy plenerowe oraz w pomieszczeniach - zespół potrzebuje pełnego nagłośnienia wraz z odsłuchami. Wpinamy się z własnego miksera linią stereo do nagłośnienia scenicznego przygotowanego przez organizatora. Organizator zapewnia obsługę przez reżysera dźwieku (akustyka). Zespół dysponuje również własnym pełnym nagłośnieniem (w razie potrzeby) o mocy 2x1500W. Możemy przy okazji obsługi muzycznej wydarzenia, zapewnić również pełne nagłośnienie imprez zamkniętych (w pomieszczeniach) do 300 osób. Dysponujemy systemem 10 mikrofonów bezprzewodowych oraz laptopem połączonym z projektorem do prowadzenia prezentacji. Nie dysponujemy nagłośnieniem imprez plenerowych.

Uwaga! Nie akceptujemy nagłośnienia hotelowego sufitowego, które przeznaczone jest wyłącznie do prowadzenia prezentacji. Każdy rodzaj nagłośnienia wymaga wcześniejszej konsultacji z menadżerem zespołu.

Scena


Zespół potrzebuje sceny wielkości minimum 6x4m. Mile widziana większa powierzchnia. Jeśli nie dysponujesz sceną, wystarczy przestrzeń o wymiarach min. 6x5m.

Oświetlenie


Mile widziane oświetlenie sceniczne nie oślepiające wykonawców. Dopuszczamy używanie laserów pod warunkiem nie kierowania strumienia ich światła na wykonawców.

Zasilanie


Potrzebujemy standardowego zasilania 220V wraz z pełnym zabezpieczeniem różnicowym oraz przeciwprzepięciowym. Do poprawnego działania naszego sprzętu wymagany jest przewód neutralny. Nie uruchomimy sprzętu zasilając go z agregatu czy zasilaczy awaryjnych UPS. Zabezpieczenia min. 16A (bez nagłośnienia), 32A (z własnym nagłośnieniem).

Garderoba


Wystarczy małe, zamykane na klucz pomieszczenie z lustrem, w którym będziemy mogli zostawić wszystkie niepotrzebne na scenie rzeczy.Copyright © 2024 SplitRise.pl. Design by Singerton.pl. All Rights Reserved.